Wizja i misja

Tworzymy projekty na miarę naszych czasów

Doskonała znajomość nowych technologii oraz możliwości ich implementowania przy projektowaniu nawet najbardziej skomplikowanych linii technologicznych pozwala zaoszczędzić czas, obniżyć koszty, wyeliminować błędy popełniane przez czynnik ludzki i zautomatyzować większość etapów produkcji. Nowoczesny zakład zaprojektowany z pasją i wizją pozwala skutecznie walczyć z konkurencją oraz przyciąga nowych inwestorów.

Tworzenie innowacyjnych maszyn oraz kompletnych linii technologicznych to nasz cel i misja, którą z sukcesem realizujemy od początku istnienia naszej firmy.

Nasza praca to nasza pasja, która daje nam olbrzymią satysfakcję począwszy od każdego projektu po jego realizację.

Od początku istnienia SJ Construction przyświecał nam jeden cel – tworzyć projekty które w 100% będą odzwierciedlały wizje klienta jednak wzbogacone o naszą wiedzę i doświadczenie zyskają na użyteczności i wprowadzą nowy standard użytkowania i funkcjonowania.

Nasz zespół to profesjonalna i doświadczona kadra inżynierów technologów i projektantów z wykształceniem z zakresu mechaniki i budowy maszyn oraz automatyzacji i robotyzacji procesów przemysłowych. Nasza praca to nasza pasja, która daje nam olbrzymią satysfakcję począwszy od każdego projektu po jego realizację.

Niezależnie od tego czy pracujemy nad pojedynczym elementem całości, czy tworzymy coś od podstaw mogą Państwo mieć pewność iż zrobimy wszystko żeby był to projekt na miarę naszych czasów.