Poznaj SJ Construction

Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie linii technologicznych „pod klucz”

Firma SJ Construction Sp. z o.o. powstała w 2014 roku. Specjalizujemy się w  prefabrykacji i montażu kompletnych instalacji technologicznych głównie ze stali nierdzewnych.

Naszymi odbiorcami są przedstawiciele różnych gałęzi przemysłu. Obszar naszych działań obejmuje przemysł spożywczy oraz przetwórstwa ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego. Wykonujemy również zlecenia dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego oraz chemicznego, a także w zakresie ochrony środowiska.

Klientom towarzyszymy we wszystkich etapach realizacji. Od fazy projektowania, poprzez prefabrykację i montaż, aż po rozruch urządzeń i całych linii technologicznych. Działamy na na terenie całej Polski, a realizując inwestycje zawsze utrzymujemy najwyższe standardy.

sprawdź nasze realizacje

Profesjonalne doradztwo w zakresie optymalizacji oraz automatyzacji procesów produkcyjnych

Nasze biuro projektowo – konstrukcyjne wyposażone jest w najnowocześniejsze systemy projektowe. Doświadczona kadra konstruktorów i technologów pracuje nad ciągłym unowocześnianiem maszyn, tworząc innowacyjne urządzenia, znajdujące zastosowanie w wielu branżach przemysłu. Używane programy: AUTOCAD, SOLID WORKS, EDGECAM oraz EPLAN P8, SEE-ELECTRICAL EXPERT – sterowanie. Pracujemy w oparciu o dokumentację w języku angielskim, niemieckim, francuskim i rosyjskim.

Specjalizując się w projektowaniu i wykonawstwie linii technologicznych „pod klucz” naszym głównym mottem jest automatyzacja i optymalizacja procesów produkcyjnych.

Posiadamy własny zakład produkcyjny, w którym wykonujemy elementy przeznaczone do montaży u klienta – podzespoły instalacji technologicznych oraz szafy sterownicze i wizualizacje SCADA.

Wykonujemy również projekty oraz kompletne układy technologiczne zgodnie z zamówieniem Klienta.

Nasz zespół to profesjonalna kadra inżynierów technologów i projektantów z wykształceniem z zakresu Mechaniki i Budowy Maszyn oraz Automatyzacji i Robotyzacji Procesów Przemysłowych.

W skład naszych brygad montażowych wchodzą wykwalifikowani spawacze, ślusarze, automatycy i elektrycy.