Projektowanie

Specjalizujemy się w projektowaniu linii technologicznych „pod klucz”

Firma SJ Construction jest generalnym wykonawcą koncepcji technicznych kompletnych zakładów i linii technologicznych. Nasze biuro projektowo – konstrukcyjne wyposażone jest w najnowocześniejsze systemy projektowe CAD/CAM & Solid Works.

Kompleksowy charakter wykonywanych projektów daje naszemu Klientowi pewność, że jego zlecenie od początku do końca będzie poprowadzone prawidłowo. Zapewniamy obsługę od pierwszego etapu przygotowywania inwestycji. Wykonujemy wielobranżowe projekty koncepcyjne i wykonawcze, oraz projekty procesów technologicznych.

Nasze biuro projektowe to ponad 10 – ciu konstruktorów i technologów pracujących nad ciągłym unowocześnianiem maszyn, tworząc innowacyjne urządzenia, znajdujące zastosowanie w wielu branżach przemysłu.

Projektowanie to nie tylko nasza praca, ale również i pasja, dlatego każdy projekt jest przez nas dokładnie analizowany, dostosowujemy najlepsze możliwie rozwiązanie, i do każdego podchodzimy indywidualnie.

Wykonujemy projekty instalacji:

Skontaktuj się z nami

Używane programy takie jak: AUTOCAD, SOLID WORKS, EDGECAM oraz EPLAN P8, SEE-ELECTRICAL EXPERT – sterowanie oraz nieustanne szkolenia kadry pracowniczej ułatwia nam dobór wyłącznie sprawdzonych i profesjonalnych rozwiązań, które umożliwiają nam unikanie wszelkich błędów oraz pomyłek, a także dostosowywanie konstrukcji do obecnie funkcjonujących norm prawnych.

Projektowanie w firmie SJ Construction:
– określamy szczegółowo potrzeby Klienta,
– precyzujemy szczegółowe wymagania dla projektowanej instalacji,
– wykonujemy projekt koncepcyjny,
– powtórnie weryfikujemy wymagania Klienta
– sporządzamy projekt wykonawczy (budowlany, mechaniczny, elektryczny, technologiczny…)
– wykonujemy kosztorys inwestorski,
– kompleksowo realizujemy projekt – pod klucz